Політика

Школяр допоміг міліції у розкритті вбивства

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Увечері 16 січня в ході проведення оперативно-розшукових заходів у Тисменицькому районі Івано-Франківщини працівники міліції оперативно розкрили навмисне вбивство 50-річної мешканки обласного центру. Понівечене тіло загиблої напередодні було виявлено неподалік річки Бистриця-Солотвинська за селом Ямниця. На страшну знахідку випадково натрапив школяр-дев’ятикласник Богдан Соколовський, який у той день рибалив разом зі своїм дядьком. У тій місцині рибалили ще кілька мешканців навколишніх сіл, але після того, як дізналися про те, що саме виявив підліток, втратили інтерес до всього. Натомість Богдан з дядьком відразу зателефонували і дільничному інспектору, і на «102» з мобільного, щоб повідомити про незвичайну подію.

Як тільки в міліцію надійшло повідомлення про ймовірно вбиту людину, на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Тисменицького райвідділу міліції. Біля річки залишився Богданів дядько Ігор Телька, а хлопець побіг до сільської ради, щоб зустріти правоохоронців і показати дорогу у важкодоступне для транспорту місце.

Завдяки тому, що житель села Ямниця Ігор Телька та школяр були небайдужими, правоохоронці мали можливість вжити низку першочергових оперативно-розшукових заходів і розкрити особливо тяжкий злочин за «гарячими слідами». Увечері 16 січня оперативники затримали 58-річного мешканця одного з сіл Тисменицького району, причетного до вбивства жінки. Підозрюваний зараз перебуває під вартою.

Тим часом міліціонери подбали і про те, щоб віддячити людям, котрі продемонстрували приклад небайдужості. Начальник Тисменицького райвідділу міліції Олександр Крутий подякував жителю села Ямниця Ігорю Тельці і його племіннику Богданові Соколовському за сприяння і допомогу працівникам міліції. Крім офіційної грамоти школяреві вручено ще й цінний, особливо для нього, подарунок – розкішний набір для рибалки.

Василь Гультайчук, CЗГ УМВС України в Івано-Франківській області