Політика

Ще є можливість виправити неточності у списках виборців на виборчій дільниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Якщо у запрошенні на вибори помітили помилку, обов’язково прийдіть на виборчу дільницю до дня виборів. Згідно з Законом України «Про державний реєстр» та Законом України «Про вибори Президента України» паспортні підрозділи міліції Івано-Франківщини здійснили значний обсяг роботи щодо приведення у відповідність списків виборців, які проживають на території області. На сьогодні всі списки, які були надані на опрацювання в паспортну службу, повністю відпрацьовані, відкориговані і спрямовані у відділ ведення реєстру виборців.

Водночас у зв’язку з тим, що за основу формування списків виборців були взяті списки 2006 року, коли проводилися вибори у Верховну Раду України, у теперішніх списках можливі деякі неточності чи помилки технічного характеру.

Паспортна служба міліції звертається до громадян з проханням особисто прийти на виборчу дільницю до дня проведення виборів для уточнення своїх даних у разі, якщо у запрошених на вибори ви помітили технічну помилку чи то у прізвищі, імені, по батькові, чи неправильно вказаний номер помешкання. Так само слід звертатися на виборчу дільницю, якщо вам узагалі не надійшло запрошення.

СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області