Політика

Ще чотири дні агітації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як доповіла сьогодні на оперативній нараді начальник управління організаційно-інформаційної роботи Ганна Галіпчак, передвиборна агітація, що розпочалася 26 січня, завершується опівночі 5 лютого. Із 0:00 годин наступного дня, 6 лютого, повинна бути знята вся передвиборна агітація.

Ще 20 січня було надіслано листи керівникам установ й організацій, на яких розташовуються виборчі дільниці, про збереження кабін для таємного голосування, скриньок (стаціонарних і переносних), про сприяння в підготовці до дня голосування.

Для належної роботи дільничних виборчих комісій надано приміщення, телефонні лінії та телефонні апарати, сейфи або металеві шафи, засоби пожежної безпеки, медаптечки. Здійснюється контроль за станом освітлення прилеглих до виборчих дільниць територій та санітарним станом.

Направили листа голові обласної ради І.Олійнику щодо сприяння в забезпеченні енергоносіями приміщення НД «Просвіта», в якому розміщена виборча дільниця. Для збору інформації про хід голосування створена робоча група на виконання доручення голови ОДА.