Політика

Серед учасників пробного ЗНО розіграли вісім нетбуків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 24 травня, в Івано-франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти відбувся розіграш нетбуків серед учасників пробного тестування.

Участь у розіграші брали учасники з чотирьох областей – Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької. Усі призи були надані меценатами.

Переможцями стали:

«Нетбук собі і рідній школі» розігрували серед 5 322 учасників, а щасливчиком став Володимир Євдошенко, учень Української гімназії №1 (Івано-Франківськ).

«Нетбук собі і відповідальному за ЗНО на території» розігрували серед 103 учасників – з тих шкіл, де найбільше учнів складали пробне ЗНО.  Переможець – Ірина Вейко з Монастириської ЗОШ (Тернопільська область).

«Нетбук собі і директору школи». Розігрували серед 10-ти шкіл, де усі 100% учнів складали пробне ЗНО. Переможець Назарій Копчук, Коропецький ліцей-інтернат (Тернопільська область).

«Нетбук собі і класному керівнику» розігрували серед 4 946.  Його отримала учениця Сторожинецької районної гімназії (Чернівецька область) Ірина Бонтуш і відповідно її класний керівник.

Розіграш нетбуків проходив он-лайн. Присутнім у той час на сайті ІФРЦОЯО пропонувалося назвати будь-яку цифру, так само свої цифри називали і присутні в кабінеті. Далі з усіх цифр виводилося середнє арифметичне. Саме воно і вказувало на номер переможця. 


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.