Політика

Секретаря НОК звільнили з посади через скандал з квитками

Google+PinterestLinkedInTumblr

Генеральний секретар НОК України Володимир Геращенко, який оскандалився через інформацію англійських ЗМІ про спекуляцію на квитках на Олімпіаду в Лондоні, склав свої повноваження. Відповідне рішення було прийняте на виконкомі організації. Водночас, Геращенко запевнив у повній готовності до співпраці у розслідуванні справи, — повідомляє ТСН.

Додамо, що за підсумками позачергового засідання Виконкому НОК був затверджений поіменний склад спеціальної комісії, до якої увійшли представники трьох авторитетних юридичних інституцій.

Нагадаємо, що лондонська редакція ВВС отримала інформацію про те, що представники НОК України, ймовірно, не проти продати квитки на олімпійські ігри. Репортери зв’язалися з Геращенком, представившись неофіційними торговцями квитками з Великобританії.

Генсекретар НОК розповів їм, що зможе продати до 100 квитків за готівку. Сам же генсек заявив, що «ніколи не планував продавати квитки у Великобританії», додавши, що «вів дипломатичну розмову, щоб задовольнити нав’язливий інтерес торговця квитками».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.