Політика

СБУ, МВС та прокуратура спільно боротимуться з наркоторговцями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В обласній прокуратурі під головуванням прокурора області Олександра Каліфіцького відбулося спільне засідання колегії  прокуратури області, УМВСУ та УСБУ в області, на якій обговорювали стан протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.


Відзначено, що унаслідок практичної реалізації низки скоординованих заходів не допущено суттєвого погіршення динаміки злочинності, зменшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Найбільш результативною на цьому напрямі визнано роботу правоохоронних органів Богородчанського, Тисменицького, Галицького районів. 

В той же час, в окремих районах та містах органи влади та контролю неналежно виконують функції з реалізації державної політики у вказаній сфері. Їх зобов’язано вжити невідкладних заходів до активізації діяльності з цих питань та підвищити ефективність здійснюваного нагляду та контролю.

На колегії наголошувалось на необхідності профілактики наркоманії серед дітей та молоді, виявлення неповнолітніх споживачів наркотиків, проведення з ними виховної роботи, забезпечення лікування і реабілітації, а також на встановлення осіб, які схиляють інших до вживання наркотичних засобів, та притягнення їх до відповідальності.

Відтак за результатами роботи колегії заплановані спільні заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.