Політика

Руслан Коцаба — проти снігу та проти мера

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 22 січня, керівник обласної організації ГП «Пора» Руслан Коцаба зібрав прес-конференцію, аби озвучити заяву про те, що міська влада Івано-Франківська самоусунулася від ліквідації наслідків снігопаду. На зустріч до Коцаби завітали не тільки представники місцевих ЗМІ, але й незапрошені начальник УЖКГ міста Петро Косюк та начальник КП ДРЕУ Володимир Юсипів.

Як заявив Руслан Коцаба, головною катастрофою і головним стихійним лихом Івано-Франківська є міська влада і міський голова Віктор Анушкевичус. «Висловлюємо побоювання, що завдані нами до «монолітної і політично відповідальної команди» Анушкевичуса запитання стосовно цілковитої відсутності снігоприбиральної техніки на центральних магістралях міста чи у «спальних» мікрорайонах, відсутність піщано-сольової суміші в місті, самоусунення ЖЕКів від прибирання снігу та ожеледиці на прибудинкових територіях, дають відповідь про байдужість міської влади до проблем городян», — зачитав заяву Коцаба. А оскільки найближчими днями синоптики прогнозують погіршення погодних умов, то «Пора» бачить вихід у тому, аби до роботи з очищення міста взялася обласна влада.

Коли слово взяв Петро Косюк, він назвав все сказане Коцабою «нахабною брехнею політичного банкрута», яка спрямована на те, аби «розхитувати міську владу». «Всі ми повинні розуміти, що то є зима і треба повільніше ходити», — сказав Косюк. А місто таки прибирають, запевнив він, велика техніка працює ночами, оскільки вдень очищати вулиці не можливо через рух транспорту, піщано-соляна суміш закуплена і нею посипають вулиці.