Політика

Росія заміновує територію Криму уздовж лінії перебування окупаційних військ, – МЗС

Google+PinterestLinkedInTumblr

Перебийніс заявив, що доручення прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо облаштування кордону на півночі АРК “є ні чим іншим, як спробою інженерного облаштування переднього краю перебування військ РФ на окупованій території  Криму”.

МЗС розцінює такі наміри РФ як черговий крок щодо закріплення анексованої території і як “свідчення грубого порушення Росією норм міжнародного права, зокрема, щодо поваги до суверенітету та територіальної цілісності України в її визнаних кордонах”.

“Також викликає серйозну стурбованість той факт, що в порушення конвенцій про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їх знищення, російська сторона продовжує практику мінування території України протипіхотними і протитанковими мінами уздовж лінії перебування окупаційних військ”, – зазначив він.

Сьогодні, 23 квітня голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив про те, що РФ може спрямувати додаткові війська до українсько-російського кордону.

“Якщо інтереси російських громадян буде прямо порушено, я не бачу іншого виходу, окрім як відповісти відповідно до норм міжнародного законодавства”, – зазначив Лавров.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.