Політика

Роман Ткач хоче стати мером Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цікавішою стала заява Ткача з приводу того, що він планує балотуватися на міського голову Івано-Франківська. «Напевно буду йти на вибори міського голови, буду серйозно готуватися, тому що я є політик. А для кожного політика будь-які вибори, то є його час проявити і реалізувати себе», — сказав Ткач.

З цього приводу він зазначив, що поки що не має конкретної передвиборчої програми, зате має команду, яка вивчає проблемні питання у житті міста і напрацьовує відповідні матеріали. «Чи я їх потім використаю — це вже інше питання», — міркує екс-губернатор.

Проте у неформальному спіл-куванні з журналістами Ткач зізнався, що не піде на мерські вибори, якщо одним із кандидатів на міського голову буде чинний голова Івано-Франківської облради, рухівець Ігор Олійник. Адже, незважаючи на те, що Ткач формально вже не є членом НРУ, в душі він «рухівцем був, є, і буду до смерті».

Перед тим, як критикувати роботу нинішнього мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, Роман Ткач зауважив, що у них приятельські стосунки. Сказав, що є багато претензій до роботи міського голови. Серед позитивних моментів Ткач відзначив спорудження пам’ятника Бандери в Івано-Франківську — яким би той пам’ятник не був.

На прес-конференції журналісти також попросили Ткача прокоментувати можливу зустріч Президента та Прем’єр-міністра України на Всеукраїнській прощі у Зарваниці, яка відбудеться у неділю, 19 липня. Журналісти припускають, що ця подія якимось чином може об’єднати лідерів країни так, як минулого року їх поєднала повінь на Західній Україні. Проте на такі міркування Роман Ткач сказав: «Дай Бог, щоб у Зарваниці вони обнялися і поцілувалися. Я боюся, що їхній конфлікт надто глибокий — вже і Зарваниця і Блаженніший не допоможе у тому».

Крім того, Роман Ткач зізнався, що він — однолюб. А це означає, що на майбутніх президентських виборах агітуватиме за чинного Президента Віктора Ющенка, попри всі його «проїзди». «Я не бачу кращого кандидата у Президенти, ніж Віктор Ющенко, з тим всім, що він допустив помилок». Судячи з вислов-лювань Ткача, він справді вірний президентові, але попри це слабо вірить у його перемогу: «Я знаю, хто буде Президентом. Той, кого люди оберуть. Але я буду йти агітувати за Віктора Ющенка», — каже екс-губернатор. Хоча в кінці зустрічі з журналістами він зізнався, що немалі шанси стати Президентом України має й виходець з Івано-Франківської області Арсеній Яценюк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.