Політика

Принцесою літа 2011 стала Аліса Єременко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Учора, 8 червня, в Івано-Франківську відбувся дитячий конкурс серед дівчаток віком 7–10 років, що відпочивають у пришкільних таборах шкіл міста. Вони виборювали звання «Принцеса літа 2011». Табори на цей літній бал направили найкращих своїх представниць, повідомляють paralleli.

Кожна з учасниць виявила неабиякий талант у нелегких конкурсах. Треба було власноруч приготувати страву, проявити дизайнерські здібності у конкурсі капелюшків, показати себе у творчому конкурсі «Ось яка я талановита» та виступити в ролі моделей, демонструючи костюми казкових героїв та сукні з елементами українського народного строю.

Журі обрало дівчинку, яка гідно носитиме титул Принцеси літа. Найпочесніший титул «Принцеса літа – 2011» виборола Аліса Єременко (ЗШ №3), яка найкраще продемонструвала свої таланти в усіх конкурсах, але найбільше вражень залишилося від її показового акробатичного номеру.

Минулорічна «Принцеса літа 2010» Мар’яна Юрків одягнула корону «Принцесі літа 2011». А почесні титули віце-принцес присвоєно таким дівчаткам:

  • «I Віце-Принцеса – 2011» – Ірина Бобик (ЗШ № 26);
  • «II Віце-Принцеса – 2011» – Аліна Гунчак (ЗШ № 9);
  • «III Віце-Принцеса – 2011» – Сюзанна Кузів (ЗШ № 4).
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.