Політика

«Прикарпаттяобленерго» вітає спортивних журналістів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Щодня прихильники активного способу життя гортають шпальти газет та сторінки журналів, слідкують за теле- та радіо ефірами, переглядають новини інтернет-ресурсів, щоб дізнатися найсвіжіші новини зі світу спорту. Вони знають, що спортивні журналісти нашого краю на високому професійному рівні готують для них найсвіжішу інформацію зі спортивних майданчиків, стадіонів, басейнів та рингів.

Упродовж останніх років ВАТ «Прикарпаттяобленерго» реалізовує на теренах області програми розвитку громад, які стосуються підтримки та популяризації спорту. Це і довгострокова програма розвитку міні-футболу, у тому числі й дитячо-юнацького футзалу та танцювальної групи підтримки «Ура-студіо» (НФК «Ураган»), і фінансова підтримка української гірськолижниці Богдани Мацьоцької, і партнерство у проведенні фестивалю екстремальних видів спорту «Мізунська Звигода», і проекти в інформаційній сфері (офіційний сайт НФК «Ураган» www.uragan.if.ua, он-лайн трансляції матчів, телепрограма «Дабл-пенальті», обласний спортивний сайт www.sport.if.ua тощо).

ВАТ «Прикарпаттяобленерго» вітає усіх працівників засобів масової інформації області, що долучаються до висвітлення спортивних тем. Енергетики дякують журналістам за ефективну співпрацю і бажають з нагоди професійного свята – Дня спортивного журналіста – творчої наснаги, здоров’я та успіхів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.