Політика

«Прикарпаттяобленерго» відсудило у міськради понад 6 мільйонів гривень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Остаточно закінчився розгляд судових справ між ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Івано-Франківською міською радою, наслідком яких стало підтвердження за енергокомпанією права власності на майновий комплекс по вул. Індустріальна, 34 та прилеглих до нього теплових мереж. Крім того, Івано-Франківська міська рада зобов’язана повернути ПАТ «Прикарпаттяобленерго» 6 193 000 грн.Голова Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен наразі так коментує цю подію:

«Ми розуміємо, що головна задача котельні – це забезпечення мешканців міста якісним продуктом – теплом і гарячою водою. З метою своєчасного початку опалювального сезону нами вже зараз робляться певні кроки та дії. Наразі ми ведемо переговори з керівництвом міста. Зокрема, ми пропонуємо передати цей майновий комплекс державному муніципальному підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» з мінімальною орендною платою. Вона має бути розрахована на опалювальний сезон 2011-2012 років відповідно до встановлених нормативних документів. При цьому доходи від експлуатації орендованого майна має одержувати орендар, відповідно і витрати з проведення ремонтів мають лягти на нього.

Повернені ж на виконання судового рішення кошти у розмірі близько 6 млн., які у 1999 році обленерго надало містові як матеріальну допомогу для реконструкції котельні, ми використаємо для викупу землі, що знаходиться під нашими об’єктами по вул. Індустріальній, 34. На мою думку, таке рішення вигідне громаді міста, оскільки ці кошти осядуть у бюджеті розвитку міста, який наразі не виконується. Тобто, ці кошти можна буде спрямувати на виконання тих чи інших програм щодо розвитку громади, зокрема, на будівництво палацу спорту тощо.

Ми ж протягом опалювального сезону 2011-2012 років зобов’язуємося виготовити необхідні ліцензії, дозволи та підготувати структуру, яка була б здатна до належної експлуатації котельні. Для відсутності перерв в експлуатації котельні, щоб не допустити зривів у підготовці до опалювального сезону 2012-2013 років, пов’язаних з її передачею, ми маємо здійснювати супровід роботи котельні протягом всього періоду. Підготовку до опалювального сезону 2012-2013 років ПАТ «Прикарпаттяобленерго» проведе вже самостійно силами спеціалізованої організації згаданої структури.

Наразі почалась інвентаризація, яка передує поверненню майна. По її завершенні можна буде приблизно визначити що необхідно для підготовки котельні до опалювального періоду. Вже відомо, що більшість майна або знищене за останніх 10 років, або доведене до неробочого стану. Але остаточні висновки можна буде зробити тільки після завершення інвентаризації.

Вважаю, що досягнуті домовленості – це лише проміжні рішення. Переконаний, що вже давно на часі стратегія розвитку теплозабезпечення від об’єктів, які експлуатувалися обленерго та теплокомуненерго. На жаль, міськвиконком поки не готовий говорити про реальну перспективу і стратегію».

Відділ інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.