Політика

Прикарпаття святкує День захисника Вітчизни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З покладання квітів до меморіалу загиблим у Другій Світовій війні розпочалось урочисте святкування Дня захисника Вітчизни в Івано-Франківському гарнізоні. У церемонії взяли участь не тільки командири всіх військових частин та установ, дислокованих в цьому місті, а також представники міських та обласних органів самоврядування, ветеранських організацій Прикарпаття.

«Для нас 23 лютого ще з дитинства є днем, коли вшановують усіх чоловіків, які присвятили своє життя та енергію благородній справі – захисту своєї Батьківщини, – зазначив заступник Івано-Франківського обласного військового комісара з виховної роботи майор Любомир Демчук. – А також це свято, коли віддають шану тим, хто віддав своє життя, захищаючи державу. Тому ми і вирішили розпочати урочистості власне з покладання квітів до «Вічного вогню».

Відповідно до наказу начальника гарнізону у всіх частинах сьогодні відбудуться заходи з нагородження та заохочення кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Варто зауважити, що у минулому році військовослужбовці, які дислокуються на Івано-Франківщині, зробили вагомий внесок в обороноздатність нашої держави. В умовах кризи та обмеженого фінансування, завдяки патріотизму та професіоналізму військових авіаторів було повернуто в стрій потужний військовий аеродром «Коломия», створено нову авіаційну базу, здійснені заходи з початку вивезення запасів меланжу.

Воїни-прикарпатці взяли також участь у низці унікальних за своєю структурою та складних за завданнями навчаннях, першими на сто відсотків виконали призив на строкову військову службу. Загалом у регіоні проходить службу близько семи тисяч військовослужбовців і працівників Збройних Сил України та проживає понад 50 тисяч ветеранів.

Підполковник Тарас Грень,
Західний регіональний медіа-центр МО України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.