Політика

«Прикарпаття» розгромило «Єдність» 1:6

Нарешті першу перемогу здобуло івано-франківське «Прикарпаття». Сталося це у матчі п’ятого туру чемпіонату Другої ліги групи «А» у виїзному матчі проти «Єдності». Команду з села Плиски Борзнянського району Чернігівської області прикарпатці перемогли більш ніж впевнено.

Початок знущання над бідолашною «Єдністю» поклав на 7-ій хвилині Олійник. На 14-ій та 19-ій хвилинах гольовий почин свого партнера продовжили Сагайдак та Веприк. А коли минула 37-ма хвилина, рахунок був уже 4:0 на користь команди Петра Кушлика. Голом відзначився Івашко.

У другому таймі погром сільської команди продовжили Плехтяк (63 хв) та Іванишин (76 хв). І лише після того, коли рахунок став 6:0, команда з Івано-Франківська дозволила господарям забити гол престижу. Його автор Шеншин. Надалі глядачі голів у цьому матчі вже не побачили.

У підсумку ця перемога дозволила підопічним Петра Кушлика піднятися в турнірній таблиці на сьому сходинку (одна перемога; три нічиї; одна поразка) — шість очок.

Зазначимо, що наша команда не знала смаку перемог ще з минулого сезону, коли з тріском вилетіла з Першої ліги.