Політика

Прикарпатський селянин обкрадав мешканців трьох областей від імені Адміністрації Президента

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківський міський суд засудив до півтора року позбавлення волі 53-річного мешканця села Петрилів Тлумацького району, який, видаючи себе за посадовця з Адміністрації Президента, шахрував та обкрадав мешканців Прикарпаття, Буковини та Львівщини.

Селянин, мандруючи Західною Україною, одягався в імпозантний костюм і, називаючись високопосадовцем з Адміністрації Президента або представником благодійного фонду, обіцяв довірливим галичанам влаштувати їх на високооплачувані чиновницькі посади. Вони ж йому віддячували гостинцями й дарунками, оплачували його харчування та проживання в готелях і санаторіях. При цьому шахрай достеменно володів інформацією про місцевих посадовців різних рангів.

Зловмисник обікрав громадян на майже 38 тис. грн.

Впіймали шахрая після того, як він не переслав обіцяні кошти на будівництво храму жителю одного з сіл Верховинського району в сумі 100 тисяч євро. Чоловік звернувся у міліцію із заявою про злочин. У серпні 2010 року афериста затримали.

Під час затримання правопорушник намагався ввести в оману працівників міліції, демонструючи їм посвідчення співробітника служби зовнішньої розвідки Служби безпеки України. Врешті-решт використання підробленого посвідчення стало ще одним пунктом пред’явленого йому обвинувачення.

Прес-служба УМВС в області

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.