Політика

Прикарпатські хокейні клуби «Ватра» і «Олімпія» візьмуть участь в ЗУХЛ

Google+PinterestLinkedInTumblr

2 жовтня 2010 року стартує новий сезон 2010/2011 у Західно-Українській Хокейній Лізі, передає Galsports.com.

На сьогодні участь у чемпіонаті вже підтвердили 10 команд – це призери останнього чемпіонату ХК «Експрес» (Львів), СК «Олімпія» (Калуш), ХК «Луцьк», а також минулорічні учасники – ХК «Львів», СК «ВІМ-Беркут» (Львів), ХСК «Явір», ХК «Червоноград», СК «Еней» (Дрогобич), ХК «Ватра» (Івано-Франківськ) та ХК «Фаворит» (Рівне).

Запрошення на участь в ЗУХЛ 2010/2011 отримали команди з Хмельницького і Тернополя «Подоляни» та «Ротор». Але, згідно регламенту, матчі в Західно-Українській Хокейній Лізі мають проходитись на майданчиках стандартних розмірів, яких не мають ці команди. Через відсутність катка стандартних розмірів у Чернівцях, «Чернівецькі Пінгвіни» також не зіграють в Західний Лізі. Наразі в Чернівцях почалась реконструкція льодової арени під стандартні розміри і можливо в наступному сезоні «пінгвіни» зіграють в ЗУХЛ.

Зараз в Оргкомітеті ЗУХЛ проходять останні підготовки до початку змагань. До 15 вересня команди-учасники мають подати заявки на участь, після чого опублікувати календар змагань.

Щодо Чемпіонату України, то в цьому сезону калуська «Олімпія» участі в чемпіонаті не братиме. На чемпіонат заявились 7 команд – «Сокіл» (Київ), «Поділ» (Київ) (в минулому «Беркут»), ХК «Харків», «Білий Барс» (Броварський район), «Донбас» (Донецьк), «СДЮСШОР-Ворони» (Суми) і «Компаньйон» (Київ).

Стартує чемпіонат України в п’ятницю 24 вересня, а завершиться в першій декаді квітня наступного року. Регламент чемпіонату, Спортивний та Дисциплінарний регламенти, а також календар змагання буде оприлюднено після підписання договорів між командами та Федерацією (початок другої декади вересня).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.