Політика

Прикарпатське ДАІ буде показувати водіям відео з автокатастроф

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як повідомляє обласне управління ДАІ, відтепер дорогами Прикарпаття буде їздити автомобіль з відео-апаратурою для профілактичної роботи з водіями. Впливати на свідомість водіїв даішники збираються з допомогою відеосюжетів про наслідки дорожньо-транспортних пригод.

За незначні порушення правил дорожнього руху, разом з попередженням порушники матимуть можливість продивитися профілактичний ролик. Упродовж п’яти хвилин в салоні автомобіля «Фольксваген Транспортер» порушники можуть побачити такі кадри дорожньої хроніки, про які навіть не здогадувалися. Як стверджують в ДАІ, чесна та відкрита правда про трагічні наслідки порушень елементарних правил безпеки дорожнього руху на пересічних громадян впливає ефективно. Після перегляду більшість відвідувачів наглядної лекції вражені побаченим. Багато, хто з них вперше в житті бачить подібні кадри.

«Весь особовий склад Державтоінспекції області націлений на попередження дорожньо-транспортних пригод та правопорушень у сфері дорожнього руху, — зазначає Валерій Зінченко, начальник УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області. — Ми даємо можливість порушникові побачити те, що досить часто буває після порушення, наголошуючи, що на цих кадрах може бути кожен, хто ігнорує Правила дорожнього руху. Вплив у такий спосіб на свідомість порушників очевидний — це діє».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.