Політика

Прикарпатська міліція відкинула звинувачення в побоях

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міліція Прикарпаття відкидає звинувачення по застосуванню фізичної сили до Романа Струца та фальсифікації матеріалів справи. Таке повідомлення вчора оприлюднив сектор зв’язків з громадськістю обласного УМВС.

Роман Струц. Кадр сюжету ICTV

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася інформація про справу Романа Струца. Він за ґратами уже 3,5 роки. Його мати стверджує, що хлопець ні в чому не винен. Його обманом викликали з дому, завезли з чорного ходу у відділок, і добу катували, вибиваючи зізнання у вбивстві.

«В Івано-Франківському міському суді на розгляді перебуває кримінальне провадження у справі Романа Струца за фактом розбійного нападу та умисного вбивства з корисливих мотивів Макара Р.В., вчиненого групою осіб, — йдеться у повідомленні. — Провадження у справі здійснювалося Слідчим управлінням УМВС в області. За результатами розслідування, обвинувальний акт з матеріалами справи, за погодженням прокуратурою області, скеровані для розгляду в Івано-Франківський міський суду першої інстанції, де перебувають на даний час».

Як повідомив заступник начальника СУ УМВС в області підполковник міліції Олександр Бойчук, він як керівник підрозділу, який проводив розслідування, особисто здійснював нагляд щодо недопущення порушень прав затриманого Романа Струца та будь-якого тиску на нього з боку працівників міліції. Під час контролю за розслідуванням цієї справи він не виявив жодних порушень законодавства правоохоронцями. У межах розслідування викрили неправдиво створене Романом Струцем алібі щодо його непричетності до скоєння умисного вбивства. Через це справа викликала резонанс серед громадськості.

Олександр Бойчук наголосив, що під час розслідування цієї справи не було порушень норм кримінально-процесуального законодавства з боку слідчих, оперативних працівників та експертів в тому числі під час затримання та вилучення у Романа Струца його особистих речей зі слідами злочину. Не має підґрунтя й інформація про фальсифікацію доказів у справі, наведених колишнім працівником міліції, який уже заперечив наведені факти.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.