Політика

Прикарпатцю врятували руку

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 6 травня, на одному з приватних підприємств Івано-Франківська трапилася виробнича травма — спрацював паперово-різальний апарат і 22-річний юнак, родом з села Ворони Коломийського району, позбувся зап’ястя лівої руки.

За словами начальника головного управління охорони здоров’я Миколи Олінійчука, вже через 15 хвилин після пригоди травмованого юнака доставили в травматологічне відділення обласної клінічної лікарні. Здійснено первинну хірургічну обробку рани, пише прес-служба ОДА.

Микола Олінійчук зв’язався з головою обласної державної адміністрації. Михайло Вишиванюк оперативно викликав з Києва літак АН-26 МНС України. Разом з лікарем-реаніматологом Ярославом Факусем хлопця і заморожену відповідним чином руку доправили до Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Олександра Шалімова Академії медичних наук України. У відділенні мікрохірургії операція із пришивання китиці руки тривала з 21.30 п’ятниці до 7 години суботнього ранку.

За словами головного медика області Миколи Олінійчука, сьогодні, 10 травня, вранці стан хворого був задовільний. Проте викликає стурбованість медиків великий палець приживленої китиці руки. Чи відновиться функція лівої руки — про це київські медики скажуть через 2-3 тижні.

За словами начальника Управління МНС України в Івано-Франківській області полковника служби цивільного захисту Володимира Чернецького, черговий гелікоптер Центру екстреної медичної допомоги вирішили не використовувати, оскільки «на той час була негода, а у даному випадку чекати було ніколи».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.