Політика

Прокурори повинні працювати на ефективність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

У зв’язку з цим минулого че­тверга відбулася нарада, на яку були запрошені прокурори всіх шести областей та міст і районів, які знаходяться в їх межах. О.?Медведько зауважив про важливість роботи прокуратури у цьому напрямку, а про це свідчить те, що 18 серпня це питання розглядалося на Раді національної безпеки та оборони, а 5 вересня це питання буде повторно розглядатися.

«Ви плідно працювали, і про це я доповів Президенту, — звернувся Генпрокурор до підлеглих, — і я вважаю, що він був задоволений доповіддю про ті результати, які я доповів. Але в нас є час і ми повинні прац­ювати на ефективність. А я також попереджаю всіх прокурорів присутніх тут областей, що вони, здійснюючи свої ефективні функції, не повинні проявляти бюрократизм та формалізм, щоб не заважати роботі по відновленню доріг, будинків та інших об’єктів».

Також він зазначив, що в Україні відзначається зниження злочинності на 3,5?%, а тяжких та особливо тяжких злочинів на 9?%. Є нормальні показники у боротьбі з корупцією, хабарництвом з боку органів прокуратури. Адже третину всіх порушень виявлено саме органами прокуратури, за це О.?Ме­дведько дуже вдячний своїм працівникам.

Прокурор нашої області Микола Гошовський наголосив на тому, що пропри те, що це видається дивним, але є такі люди, які гріють руки на біді. Адже в Івано-Франківській області вже порушено три кримінальні справи, де почали складати фіктивні акти про підтоплення будинків, господарських споруд для того, щоб отримати кошти.

Також він зауважив, що в нашій області, як зрештою і в усіх областях Карпатського краю, існує проблема самовільної рубки лісу. І кримінальні справи, які порушуються органами прокуратури, не дуже щось змінюють. Бо ліс як рубали, так і рубають. А вся проблема з легалізацією пилорамного та деревообробного виду діяльності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.