Політика

Пройде конкурс «Містер Івано-Франківськ 2010»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні відбулася прес-конференція, присвячена проведенню конкурсу чоловічої краси «Містер Івано-Франківськ 2010». Уже вчетверте такий конкурс проводиться як подарунок представницям прекрасної статі до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Отож, 4 березня 2010 року о 17:00 в Муніципальному центрі дозвілля під патронатом міського голови Віктора Анушкевичуса відбудеться конкурс чоловічої краси «Містер Івано-Франківськ 2010». Організатором заходу є Молодіжний міськвиконком, співорганізатори – управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, Муніципальний центр дозвілля.

За словами організаторів, метою проведення конкурсу є насамперед подарувати хороший настрій і приємні емоції представницям прекрасної статі, а також консолідувати студентську молодь навколо естетичного сприйняття світу.

Учасниками конкурсу стануть представники кожного вищого навчального закладу міста Івано-Франківська. Двоє з них цього року вже стали кращими серед студентів своїх вишів – це представники Івано-Франківського технічного університету нафти і газу та Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

«Містер Івано-Франківськ 2010» дасть можливість виявити серед студентів вищих навчальних закладів розумних, талановитих, справжніх джентльменів. Хлопці змагатимуться у п’яти конкурсах:

  • «Представлення (вихід)»
  • «Показовий номер» (домашнє завдання)
  • «Діловий стиль»
  • «Питання–відповідь»
  • «Топлес»

Переможцем конкурсу стане людина з відмінними манерами, хорошою ерудицією та привабливою зовнішністю.

Конкурси будуватимуться в основному на вмінні учасників створити на сцені справжнє свято, проявити свої інтелектуальні здібності та продемонструвати винахідливість, грацію та привабливість.

Кожен з учасників конкурсу матиме можливість проявити свої найкращі якості та перемогти у відповідній номінації, серед яких: «Містер Івано-Франківськ», «Віце-містер Івано-Франківськ», «Містер глядацьких симпатій», «Містер Інтернет», «Містер стиль», «Містер артистичність», «Містер екстравагантність», «Містер фото», «Містер усмішка», «Містер інтелект» та «Містер винахідливість».

У перервах між виступами «містерів» глядачів розважатиме цікава шоу-програма, яка включатиме в себе художні номери місцевих танцюристів і співаків.

Як обіцяють організатори, у червні цього року планується проведення конкурсу чоловічої краси «Містер Західної України», в якому за звання найкрасивішого чоловіка змагатимуться представники західних областей нашої держави.

Контакти організаторів
050 6630132 Ганна Крисюк
067 9699636 Ірина Рабарська
097 1606570 Богдан Козловський

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.