Політика

Прогнозується суттєвє погіршення погоди на 1-5 січня 2010 року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 січня вночі у прикарпатських областях очікуються сильні опади. 2 січня продовжиться ускладнення погодних умов: вночі на більшій частині території України, вдень на Лівобережжі сильні опади, у вигляді снігу та мокрого снігу (вночі у південній частині, а вдень і у Приазов’ї переважно дощ), налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, у південній та східній частині місцями 25 м/с. 3-5 січня очікується похолодання: температура вночі та вдень 8-15° морозу, на північному сході та в Карпатах – до 18°, у південній та східній частині – 5-11° морозу. На дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови негативно впливатимуть на діяльність органів енергетиків, комунальних служб та суттєво ускладнюватимуть рух автомобільного та інших видів транспорту, як повідомляє Укргідрометцентр.

На 1 січня синоптики по Україні прогнозують сніг, мокрий сніг, на Закарпатті та півдні з дощем, у прикарпатських, вдень і в центральних, а ввечері і в північних областях місцями сильні опади, в Україні, крім південної частини, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; лише у північних областях вночі без істотних опадів.

В Україні, крім південної частини, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

Вітер східний та північно-східний, 7-12 м/с, на півдні окремі пориви 15-20 м/с.

Температура у північних областях вночі – 5-10° морозу, вдень – 0-5° морозу; на Закарпатті та у південних областях вночі – 0-5° тепла, вдень – 3-8° тепла, в Криму вночі – 3-8°, вдень – 9-14° тепла; на решті території вночі – від 3° морозу до 2° тепла, вдень – від 1° морозу до 4° тепла.

По Київській області 1 січня хмарно. Вночі без істотних опадів; вдень сніг, мокрий сніг, слабкі налипання мокрого снігу та ожеледь, ввечері місцями сильні опади. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 5-10°, вдень 0-5° морозу.

У Києві вночі без істотних опадів; вдень сніг та мокрий сніг, слабкі налипання мокрого снігу та ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі – 6-8°, вдень – 1-3° морозу.

Джерело: УНІАН.