Політика

Про порядок у зовнішній рекламі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні на прес-конференції директор КП «Івано-Франківський міський рекламно-інформаційний центр» Вікторія Шахоріна підняла питання про нещодавно встановлені комунальним підприємством конструкції у ліфтах багатоповерхівок для розміщення реклами. Шахоріна розповіла про перші факти нищення цих конструкцій, зазначивши, що у планах підприємства було приведення зовнішнього вигляду ліфтів до належного стану, а також відновлення системи освітлення в ліфтах за рахунок надходжень від розміщення реклами. Вікторія Шахоріна звернулась до мешканців міста із закликом дбайливо ставитись до майна територіальної громади, в тому числі і до встановлених конструкцій.

Також на прес-конференції йшлося про ще один вид реклами, який останнім часом стрімко набуває популярності – аудіорекламу, що встановлюється окремими закладами та підприємцями. Наприклад, колонки, виставлені на Вічевому майдані, викликають чимало нарікань з боку мешканців. В результаті накладання кількох звуків одночасно утворюється важкий для людського вуха гул.

Окрім того, Вікторія Шахоріна вкотре нагадала про адміністративну відповідальність за обклеювання дверей під’їздів, приватних помешкань та електроопор рекламними листівками. Адже більшість такої поклейки за кілька днів перетворюється на груди сміття на вулицях міста й у дворах. Найсвіжішим парадоксальним прикладом такої поклейки стали листівки із закликом не засмічувати місто, які розклеїли на електроопорах вздовж міських вулиць минулого тижня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.