Політика

Працівники ЄРЦ та депутати відпочили у Гонконгу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кілька днів тому «Репортер» повідомляв читачів про те, що міський голова Віктор Анушкевичус нещодавно повернувся із США. Адже про це він чесно зізнався журналістам. Навіть скликав прес-конференцію, де відповів на усі питання журналістів на кшталт що привіз родичам та колегам з-за кордону.

А от учора із Гонконгу повернулася компанія депутатів-свободівців: голова бюджетної комісії, міський свободівський очільник Роман Онуфріїв з дружиною, голова комісії «законності» у міськраді Михайло Сеньків, керівник КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадим Войтик та його підлеглий і водночас депутат міської ради Андрій Грималюк.

Як зізнався «Репортеру» Роман Онуфріїв, усі вони їздили «подивитися на світ» до Гонконгу за власний приватний кошт. Мовляв, їм вдалося купити квитки в чотири рази дешевше, ніж вони коштують зазвичай: 6000 грн. переліт туди і назад.

«Щиро урбанізоване місто, – поділився своїми враженнями Онуфріїв, – цікавий спосіб організації площ громадського доступу, дуже добре організований громадський транспорт, фантастично логістичне досконале місто, висока культурна нація. Це доброзичливі та комунікабельні люди, які сильно дбають за довкілля та ландшафт. Адже там є дуже щільна забудова, мінімальна поверховість будинків це 32 поверхи…»

До речі, зараз там до 20 градусів тепла. Компанія депутатів та працівників ЄРЦ пробула п’ять днів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.