Політика

Порядок звернення виборця до відділу ведення Державного реєстру виборців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожному виборцю після отримання іменного повідомлення з ЦВК слід перевірити свої персональні дані. У разі виявлення невідповідностей чи неточностей у записі про себе, виборець може звертатися з паспортом до відділу ведення Державного реєстру для їх усунення. У відділі заповнює відповідної форми заяву і до заяви додає документи (належно засвідчені копії документів), які підтверджують ці зміни.

Виборець, у персональних даних якого в Державному реєстрі виборців зазначено про його постійну нездатність пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Виборець, який із тих чи інших причин не отримав іменного повідомлення з ЦВК, має право звернутися з паспортом до відділу ведення Державного реєстру і подати свої персональні дані.

Відділ Державного реєстру знаходиться за адресою:
вул.Грушевського, 21 каб.104
тел.55-19-95; 55-63-69; 55-20-78