Політика

Порушник піймався на отриманні виграшу в азартній грі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Співробітники підрозділів Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВСУ в області протягом останніх днів тричі виявляли випадки провадження грального бізнесу. Прикметно, що в одному з випадків оперативники задокументували не тільки роботу симуляторів ігрових автоматів, але й факт виграшу в азартній грі. На час появи правоохоронців один із клієнтів закладу, розташованого в Тисмениці, саме підійшов до адміністратора з проханням видати йому готівкою виграш розміром 280 гривень. З місця події вилучено 5 системних блоків, в тому числі сервер, за допомогою котрих підприємець надавав незаконні послуги відвідувачам клубу. Доречно сказати, що під час перевірки у підприємця взагалі не було будь-яких документів на право здійснення відповідного виду діяльності.

Цього ж дня в місті Калуші працівники ВДСБЕЗ в приміщенні ігрового залу виявили 10 ігрових автоматів, налаштованих на проведення азартних ігор всупереч чинному законодавству.

А наступного дня в Івано-Франківську міліціонери задокументували факт незаконного надання послуг 30-річним підприємцем на літньому майданчику поблизу крамниці. Що цікаво, родичі цього підприємця торік і вже в цьому році неодноразово притягувалися до відповідальності за порушення у сфері грального бізнесу. Цього разу з місця події вилучено 2 ігрових автомати. По кожному з виявлених фактів роботи гральних автоматів вирішується питання про притягнення суб’єктів підприємницької діяльності до кримінальної відповідальності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.