Політика

Порушено кримінальну справу щодо керівника УВБ ДПА на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прокуратура Івано-Франківської області 21 вересня 2010 року за матеріалами УСБУ в області порушила кримінальну справу стосовно одного з керівників внутрішньої безпеки УВБ ДПА України при ДПА області за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара; карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна).

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Приводом до порушення кримінальної справи стали заяви двох громадян про вимагання підполковником податкової міліції від начальника Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства хабара в розмірі 1000 доларів США за сприяння у невідображенні порушень податкового законодавства під час перевірки фінансово-господарської діяльності вказаного підприємства. А також подальшого непроведення працівниками відділу внутрішньої безпеки перевірки правильності відображених в акті виявлених працівниками Долинської ОДПІ на підприємстві порушень.

Посадовця затримано в порядку ст. 115 КПК України. До суду внесено подання про обрання міри запобіжного заходу – взяття під варту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.