Політика

Політико-футбольна лихоманка, або черговий привід для конфлікту, висмоктаний з пальця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Справа навіть не стільки в тоні офіційних заяв російських політиків, яких протягом останнього часу довелося наслухатися чимало. Агресивна політична лінія Кремля стосовно своїх найближчих сусідів уже майже нікого не дивує.

Дивує інше — звідки береться ненависть пересічних росіян стосовно українців. Стара ще царська історична казочка про три братні народи зовсім не спрацьовує на практиці. Недавно довелося ознайомитись з результатами якогось російського соціологічного дослідження, де у трійку найбільш нелюбих росіянам народів потрапили і українці, посівши почесне третє місце (після американців та грузинів).

А ще дивує те, що на фоні футбольної лихоманки, яка зумовлена успішним виступом російської команди на Євро, у росіян почався справжній психоз стосовно українців.

Буквально на днях значного галасу в українському Інтернет-просторі наробила стаття у Комсомольській правді, де російський журналіст звинувачує українське ТБ у тому, що те у рекламних паузах під час матчу Росія-Голландія «рекламувало Нідерланди як члена НАТО».

У зв’язку з невеликим розміром даного матеріалу, вважаю за доцільне подати його у повному обсязі мовою оригіналу. Хай читач сам зробить відповідні висновки. Отже, як говорять наші сусіди — Поехали…

«В Киеве, видимо, решили, что для вступления в НАТО все средства хороши. Так как большинство украинцев против членства в альянсе, власти решили поиграть на «святом» — футбольной лихорадке. Какая связь, спросите? Прямая, как эфир.

Во время трансляции матча Россия — Голландия на украинском ТВ крутились ролики, представляющие Нидерланды как страну очень преуспевающую. Причем особо подчеркивалось: это потому, что Голландия — член НАТО. Не зря, мол, Украина туда рвется. Правда, проигрыш голландцев выглядел в итоге как победа России над НАТО. На что организаторы рекламной акции, видимо, не рассчитывали.

Ряд украинских изданий отказались писать в эти дни на спортивную тематику, лишь бы не сообщать о триумфе российской сборной.

Есть идея! Коль Киев равняется на Голландию, то пусть узаконит легкие наркотики и проституцию. Глядишь, девчонки перестанут ездить «на заработки» в Россию».

Кілька слів від себе. Якщо Україна планує стати членом НАТО, то рекламно –інформаційна кампанія має бути проведена. Такий шлях пройшла зокрема сусідня з нами Польща. І не бачу великого лиха у тому, що у перерві футбольного матчу сказали кілька слів про Голландію як про члена НАТО.

Не буду сперечатися з обізнаністю автора, але він видно не знайомий з тим, що у більшості випадків українські дівчата потрапляють «на зароботки» в Росію не за власним бажанням, а через такі речі, як торгівля людьми та сексуальне рабство. Це відкриті дані і з ними можна ознайомитись на сайтах західних правозахисних організацій.

А стосовно наркотиків, перемоги Росії над НАТО і решти, то взагалі нема що коментувати.

Сумно лише через те, що такі речі показують справжній характер українсько-російських відносин. Дипломатія, як говорять, відпочиває.

P. S. Багато моїх знайомих теж вболіває за російську збірну і водночас ніхто з них так істерично не реагував на ту рекламу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.