Політика

Поліклініка горіла

Google+PinterestLinkedInTumblr

 

Люди, які вибігли з поліклініки на вулицю, розповідали, що запах диму був відчутний ще з самого ранку, та цьому не надавали великого значення. Так було аж поки на другому поверсі поліклініки не повалив дим. Він охопив весь другий, третій та частину четвертого поверхів. Тоді нарешті згадали про пожежників.

На пожежу прибуло дев’ять одиниць пожежно-рятувальної техніки та близько 45 чоловік особового складу пожежно-рятувальної служби. Заступник начальника управління рятувальних сил МНС в області підполковник Ігор Оксентюк розповів, що загорівся електророзподільний щиток на другому поверсі. Відкритого вогню не було, але, незважаючи на це, евакуйовано близько 60?ти чоловік.

Складність, за словами пожежників, була саме у великій кількості людей. Пожежники також розповіли, що оперативно добратись до місця події їм зашкодив дорожній рух, а також те, що водії не пропускали пожежників на дорозі. На жаль, з цим вони стикаються кожного разу, коли виїжджають на виклик.

Ще однією проблемою для пожежників є вода. Одна пожежна машина привозить з собою дві з половиною тонни води, але цього їй вистачає лише на п’ять хвилин. Тоді пожежники стикаються з проблемою води. Пожежні гідранти часто несправні, або взагалі заасфальтовані. Тиск на час пожеж у водомережі не підіймається. З цим пожежники стикнулися, коли днями горів місцевий лісокомбінат.

Що ж до поліклініки, то головний лікар Оксана Ткачук розповіла, що вже сьогодні, у четвер, вона відновить свою роботу.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.