Політика

Податкові міліціонери принесли 36 мільйонів до бюджету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Загалом управлінням податкової міліції в області викрито 74 злочини, з яких 67 відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких. З числа викритих злочинів, 26 – за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Завершено розслідування та направлено до суду кримінальні справи стосовно 54 злочини.


Податкові міліціонери вилучили з  незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на суму 7,1 млн. грн., з них 1,5 млн. гривень підакцизні товари. Також, вилучено більше 24 тонн спирту, при попаданні якого в незаконний обіг, до бюджету не надійшло б акцизного податку в сумі близько 1,1 млн.грн., а враховуючи те, що з одного літра спирту виготовляється п’ять пляшок алкогольних напоїв, відповідно в торгову мережу поступило б 115 тис. пляшок фальсифікованої горілки. Крім того, вилучено 37,2 тис. пачок підроблених сигарет на суму 284,9 тис. грн. Виявлено два підпільні цехи, в яких нелегально виробляли алкогольну продукцію.

Вжитими заходами попереджено 39 фактів незаконного заявлення до відшкодування 7,1 млн.грн. ПДВ з бюджету та виявлено і припинено діяльність “конвертаційного” центру, в результаті чого відносно організатора порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст. 205 КК України.

Нагадаємо, що Єдиний реєстр досудових  розслідувань формується та ведеться відповідно до вимог нового Кримінально-процесуального кодексу України, який вступив у  законну силу наприкінці 2012 року. В минулому році із зареєстрованих податковою міліцією проваджень 24 тяжкі та особливо тяжкі, зокрема з них 14 за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Закінчено провадження та направлено до суду з обвинувальним актом одне кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України.

ДПС в Івано-Франківській області

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.