Політика

Побачив світ 500-сторінковий енциклопедичний словник Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого четверга, 23 вересня, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книги «Івано-Франківськ. Енциклопедичний словник», випуск якого приурочили до 350-річчя з часу заснування міста. Книга має майже півтисячі сторінок.

Автором-упорядником книги виступила заслужений працівник культури, кандидат педагогічних наук, доцент Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Ганна Карась, а автором ідеї і статей з економічного розвитку став Роман Діда, матеріали з краєзнавства надали Михайло Головатий та історик Богдан Гаврилів.

Вихід у світ цього видання став визначною подією не лише для бібліографів та науковців, а й для усієї громадськості, якій цікава історія рідного міста. Як зазначили автори проекту, востаннє подібна праця виходила у світ ще у 1935 році минулого століття. У новому виданні систематизовано та подано новітню інформацію з різних галузей історії, природи, економіки, політики, освіти, науки, літератури, мистецтва, культури і спорту у Івано-Франківську. Також книга містить понад дві тисячі цікавих статей і відомостей про визначних та шанованих далеко за межами Прикарпаття уродженців нашого міста, репринти унікальних поштівок, фотографії тощо.

МВК

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.