Політика

Пластуни повернулися з літніх таборів

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 11 вересня, Івано-Франківська станиця Національної скаутської організації України Пласт провела відкриття нового пластового року. Для місцевих пластунів це традиційний захід, що відбувається після тривалого літнього таборування.

Дійство почалося з того, що пластуни вимаршем пройшли центральними вулицями міста до Катедрального собору УГКЦ, де відбули молебень та благословення на наступний рік. Після молитви близько півтори сотні старших і молодших пластунів перейшли на площу Шептицького. Вишикувавшись, члени організації заспівали молитву та гімн Пласту. Під час урочистого відкриття відбулося прийняття в лави організації наймолодших, уже теперішніх її членів – пластунів-новаків.

Також відбулось нагородження почесними грамотами учасників літніх таборів (першунів), які показали найкращі результати. Пластовими відзначеннями нагородили першунів всеукраїнських спеціалізаційних таборів. Подяки теж отримали найактивніші організатори літніх таборів. Цього року пластові табори в місті пройшли понад 300 дітей.

На відкриття року до пластунів завітав представник управління у справах сім’ї, молоді та гендерної політики п. Анатолій Середюк, а також п. Андрій Лис (керуючий справами міськвиконкому), який привітав всіх присутніх та побажав плідної праці.

По закінченню урочистостей на наймолодших пластунів чекали святкові ігри та забави. Юнацтво та старшопластуни взяли участь в прощальній з літом ватрі на якій згадали труднощі та радощі літніх таборів.

Голова Івано-Франківського осередку Пласту Олег Хімій зазначив: “З початком нового пластового року розпочинається новий етап діяльності місцевого Пласту. Цього року ми запланували організувати і провести всеукраїнську пластову спартакіаду, відзначити річницю створення УПА, 99 річницю створення нашої організації. Традиційними будуть також акції, що приурочені річниці листопадового чину, передача Вифлиємського Вогоню Миру, ряд благодійних заходів та ін. Також висловлюємо подяку державним органам влади, спонсорам та партнерам за співпрацю та допомогу в роботі“.

Прес-служба станиці Івано-Франківськ Пласту НСОУ

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.