Політика

Пластуни Прикарпаття відкривають сезон таборів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цими вихідними пластуни проведуть свою щорічну акцію «Свято весни», яка розпочинає сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме ціле літо. «Свято Весни» проходитиме з 20 по 22 травня (п’ятниц –неділя) поблизу с. Грабівка Калуського району Івано-Франківської області.

Захід приурочений до дня Святого Юрія-Змієборця, який є покровителем скаутів всього світу. Метою акції є популяризація серед дітей і молоді здорового способу життя та спорту.

Учасниками акції стануть понад 200 дітей із різних міст та сіл Івано-Франківської області. Протягом таборування пластуни будуть змагатись між собою як у спортивних, інтелектуальних, мистецьких напрямках, так і у навичках готувати їжу в польових умовах та давати собі раду на природі.

Тема «Свята весни» цього року звучить «Запали вогні своєї вулиці». Тому кожна команда пластунів, яка братиме участь у заході, облаштує свій табір як окрему вулицю, а всі разом вони формуватимуть велике місто. Кожен вечір на «Святі весни» завершуватиметься великою святковою ватрою.

Організатор акції Христина Іванаускайте зазначила: «Свято Весни для пластунів має особливе значення, адже це перше таборування у році. Традиційно, на ньому пластуни перевірять свою практичну та теоретичну підготовку до літніх таборів».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.