Політика

Після виборів президентських Микола Палійчук готуватиметься до місцевих

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після вступу на посаду новообраного Президента голова Івано-Франківської ОДА Микола Палійчук, як і решта голів облдержадміністрацій, згідно із законом подасть заяву про відставку.

Микола Палійчук на брифінгу 19 січня вкотре підтвердив, що разом із своєю командою буде брати активну участь у виборах до місцевих органів влади, котрі мають відбутися у травні цього року. «Всю свою увагу я зосереджу на місцевих виборах – мене це сьогодні найбільше цікавить». У цих виборах Микола Палійчук опиратиметься не на політичні партії, а на громаду області. «Моя позиція полягає в тому, що партії, які є вверху, вони керують низами, не знаючи, що потрібно для наших людей. Моя мета, щоб місцеві органи влади спільно з громадою чітко формулювали проблеми, виробляли програми і реалізовували їх спільно з державою. А  в нас наразі виходить все навпаки».

Голова ОДА навів приклад, коли депутати певних політичних сил голосують так, як їм накажуть з Києва. Доволі часто трапляються випадки, коли депутати самі не можуть пояснити, чому вони голосують проти, або ж не голосують взагалі. Голосування відбувається в залежності від помаху рук голови фракції. Це, на думку Миколи Палійчука, є неправильним. Подібні голосування не сприяють розвитку області та вирішенню її проблемних питань.