Політика

Після Дня Незалежності — підготовка до навчального року

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні під час оперативної наради міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підвів підсумки відзначення в місті 19-ої річниці Незалежності України. Мер персонально подякував керівнику та всім працівникам ЖЕО №1 за проведені передсвяткові заходи з упорядкування та благоустрою території. Це ЖЕО виявилося найкращим у підготовці до свята за результатом перевірки муніципальної інспекції з благоустрою та інших служб виконкому.

Віктор Анушкевичус також подякував усім, хто долучився до передсвяткової толоки та інших заходів із підготовки міста до відзначення 19-ої річниці Незалежності України. Окремо Віктор Анушкевичус подякував молодіжному міськвиконкому та студентській раді при міському голові за активну участь у святкових заходах до Дня Незалежності, а також за проведені акції з популяризації національної символіки та національного одягу.

Також міський голова зазначив, що окремі перевізники, на жаль, не дотримались домовленостей з міською владою щодо безкоштовного перевезення мешканців міста в національному одязі у День Незалежності на міських пасажирських маршрутах.

Підвівши підсумки роботи з підготовки та відзначення Дня Незалежності України, міський голова визначив головні завдання для усіх служб на найближчий тиждень – підготовка до 1-го вересня та нового навчального року у школах та дошкільних закладах міста, ремонт доріг та пришвидшення підготовчих робіт до осінньо-зимового періоду.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.