Політика

Підприємці заробили на святах майже півтора мільйони

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 17 грудня 2012 року по 5 січня 2013 року на святкових ярмарках Івано-Франківська працювало 105 суб’єктів підприємницької діяльності. Ними було реалізовано продукції на 1,4 млн. грн. Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив начальник міського управління торгівлі Іван Ляхович.

«17 грудня в Івано-Франківську почалися ярмаркові заходи, – сказав він, – нами була розроблена схема розміщення, з підприємцями проведена зустріч та виставлені їм умови. Одна із них – усі вони мали пройти через дозвільний центр».

Як деталізував Ляхович, на передноворічних ярмарках приймало участь 57 суб’єктів. Вони організували торгівлю на 88 місцях і продали продукції на 1 млн. грн.

Крім цього, на ринках Івано-Франківська була організована торгівля ялинками. А з 3 по 5 в Івано-Франківську проводилася передріздвяна ярмарка. Тут взяло участь 48 суб’єктів підприємницької діяльності.

А от ті підприємці, які реалізовували торгівлю поруч з ялинкою торгували в Івано-Франківську незаконно. Як сказав Іван Ляхович, міліція мала спрацювати і заборонити їм торгівлю. Проте чомусь цього не зробила.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.