Політика

Петра Шкутяка судили за розбите скло в офісі Партії регіонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 21 листопада, відбувся суд за позовом міської організації Партії регіонів. Нагадаємо, політична партія в особі голови міської організації Ігоря Дутки звинувачує депутата обласної ради Петра Шкутяка у тому, що він завдав їм шкоди на суму 10 тис. грн. Як наслідок — проти Шкутяка відкрито кримінальну справу…

На суді представник позивача пан Грабовецький відмовився оголошувати цивільний позов. Сказав, що за його межі він виходити не планує.

Петро Шкутяк відповів, що він ознайомлений зі справою, проте не пам’ятає самого позову. Відтак прокурор попросив оголосити позов на судовому засіданні. Адвокат теж попросив оголосити позов на засіданні. І підкреслив, що захист не має копії цивільного захисту і хотів би його отримати.

Прокурор вдруге попросив оголосити позов. Суддя попросив представника Партії регіонів на наступне засідання нормально підготуватися, і оголосив позов сам.

У позові йшлося про те, що 3 жовтня невідома особа пошкодила у приміщення міської організації Партії регіонів, дві вивіски, камеру та вікно. Цим вона завдали збитків на суму 10 тис. грн. Згодом було встановлено, що зловмисником є Петро Шкутяк. Партія регіонів вимагає відшкодування збитків у повному обсязі і просить суд стягнути зі Шкутяка цю суму.

Петро Шкутяк відмовився надавати покази. Згідно із законом має право не свідчити проти себе. Прокурор попросив суддю зясувати чи визнає Шкутяк свою вину. Підсудний відповів, що не визнає. Адвокат зауважив, що він не зобов’язаний відповідати на ці питання. Мовляв, такими питаннями прокурор чинить на підсудного тиск.

Врешті почали допитувати свідків. Із трьох на судове засідання зявився тільки один. Ним є охоронець охоронної фірми «Арте» Володимир Анюк. Той повідомив, що того дня повертався з роботи і побачив, як невідома особа, тримаючи якийсь уламок в руці, била вивіски в офісі Партії регіонів. Анюк спитав у нього, що він робить. Той відповів щось штибу «Я більше так не можу» чи «Мене це вже дістало». Далі, повідомив свідок, невідома особа обійшла його і запустила камінь у вікно. Після цього, за свідченнями, підїхало авто («Шкода» або «Шевроле»), звідти вийшов чоловік, який попрямував у їхньому напрямку. Свідок почав розмову із тим чоловіком, а от зловмисник зник.

Чоловік із автомобілю впізнав у зловмиснику Петра Шкутяка. Правда, зловмисник в цей час якраз втік…

Того вечора свідок не звернувся в міліцію. Каже, телефон у нього не працював. А оскільки живе він далеко (Богородчанський район), то змушений був їхати додому. В органи внутрішній справ він звернувся наступного дня. Згодом, підчас досудового слідства по фотографіях він впізнав у зловмиснику Петра Шкутяка. На суді він ще раз підтвердив, що впізнає його.

Петро Шкутяк поцікавився у свідка: чому ж він не затримав його, будучи представником охоронної фірми, якщо бачив, що він порушує закон. Той відповів, що не має на це права. Спитав, чому одразу не звернувся у міліцію, свідок відповів, що мав поламаний телефон і поспішав додому. «А наступного дня, вас що совість замучила?», – спитав Шкутяк. Прокурор заявив, що цим питанням підсудний чинить тиск на свідка, на цьому питання до Анюка завершилися.

Врешті захист попросив запросити інших двох свідків. Мовляв, їхні покази відрізняються від показів Анюка. На тому і погодили. Наступне судове засідання відбудеться 10 грудня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.