Політика

Перевізники хочуть збільшення тарифу до 2,5 грн. Що скаже виконком? (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 2 серпня, в Івано-Франківську відбулися громадські слухання щодо тарифу на перевезення у громадському транспорті. Перевізники пропонують збільшити граничний тариф на перевезення з 2 до 2,5 грн.

На слухання прийшли три мешканця, які незадоволені якістю перевезень та збільшенням тарифу. Решта – журналісти та самі перевізники. І справа не в тому, що людей, які проти підняття тарифу нема, а в тому, що їх ніхто не попередив.


Було оголошення про те, що громадські слухання відбудуться 2 серпня, але о котрій годині в оголошенні не йшлося…


Мабуть мала відвідуваність була спланованою. Адже на слухання принесли три примірники з розрахунками перевізників, чому тариф треба піднімати.


Однак попри те, що громадян було мало, прийшли активні. Вони підняли питання квитків, графіків руху, хамства і т.д.


Перевізники бідкалися: у них кредити, їх зобов’язують возити пільговиків, у них брак кадрів. Кажуть, коли роблять водіям зауваження, то ті кидають ключі від автобуса і звільняються. А от нових брати нема де.


Все завершилося сваркою, кожен говорив про своє. Але нагадаємо — громадські слухання це формальність, яку слід пройти перевізникам. І на рішення воно не впливає. Важіль впливу – виконком. От що скажуть вони – значно цікавіше.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.