Політика

Передоз марихуани мало не вбив 28-річного городенківця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У новорічну ніч лікарям Городенківської районної лікарні довелося рятувати життя 28-річного мешканця райцентру, доставленого в реанімаційне відділення з отруєнням невідомою речовиною. Згодом було встановлено, що чоловік отруївся наркотичним засобом марихуаною, а коли працівники міліції дізналися про особу пацієнта, то виявилося, що з певного часу він перебував у полі зору оперативників служби боротьби з незаконним обігом наркотиків. Правоохоронці достеменно володіли інформацією про те, що в грудні ця особа контрабандним шляхом привезла з-за кордону певну кількість марихуани і мала намір реалізувати зілля.

Зазвичай злочинні дії таких осіб викривають у момент безпосереднього скоєння злочину, тобто під час реалізації наркотиків. Однак у цьому разі зловмисника доведеться притягувати до кримінальної відповідальності після того, як він одужає.

Міліціонери задокументували факт реалізації ним марихуани двом жителям Городенки. Всі троє вживали наркотики вночі на території стадіону. Власне, через стан здоров’я збувальника доставили в лікарню, а не в райвідділ міліції.