Політика

«Пан Пупец» представив новий кліп «Курвамама»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора, 15 грудня в Івано-Франківську гурт «Пан Пупец» в культурно-мистецькому центрі «Є» презентував загалу нову відеороботу за назвою «Курвамама». Однойменний трек є першим творчим релізом гурту й датується 2004 роком, проте музиканти записували спеціальну відеоверсію пісні, що набула стану готовності лише за день до початку зйомок. Режисером та оператором третього за рахунком кліпу гурту став Сергій Клепач. Кліпмейкер вже встиг попрацювати з місцевим гуртом «Рура», що вилилось у дві спільні відеороботи. До втілення режисерських задумів у життя долучився й стиліст Іван Драченко, що став останнім учасником творчої групи. Зйомки відбувались наприкінці літа 2009 року на вулицях міста.

Гурт провів прес-конференцію, де виплило декілька цікавих фактів: виявляється, що поява нового лого «пупців», за словами фронтмена Стаса, стала нічим іншим, як результатом його взаємодії з пошуковою системою «Google», що у відповідь на набране слово «Курва» легко і невимушено генерувала «лінк» на фотографії з Мерилін Монро, яка тепер красується поряд із назвою. Також, стало відомо, що процес запису відео-версії вищезгаданої пісні було відзнято цифровою фотокамерою та змонтовано у вигляді D.I.Y. відео, що також було продемонстровано присутнім. Усі бажаючі можуть його переглянути на YouTube або ВКонтакте.

Йшлося також про текстове наповнення твору, де поряд з гострим та дуже суперечливим, щодо формату, словом «курва» та, на перший погляд, «стьобним» текстом постають близькі усім суспільним одиницям проблеми. За словами гурту даний твір є ультра-соціальним та не має визначеного терміну придатності, адже проблеми, про які йдеться у пісні, до цих пір актуальні. Разом з тим, музиканти не диктують слухачам чи глядачам того, у якому вигляді вживати даний продукт, а залишають простір для власної уяви споживачів та всіх можливих її імпровізацій.

ДОВІДКА:  Гурт «Пан Пупец» створений в лютому 2004 року у Івано-Франківську. За 5,5 років існування колектив взяв участь у близько ста з лишком концертах та фестивалях по всій території України. Переможці у номінації рок-музика Всеукраїнського фестивалю «Червона рута 2005». У 2006 році компанія «UKRmusic» видає дебютний альбом гурту з однойменною назвою. У 2008 році франківці спільно з київським гуртом «БОРЩ» провели всеукраїнський тур «Емінема нема». Пізніше, влітку був створений разовий проект з Сашком Піпою, який успішно відіграв два концерти з програмою гурту “Борщ” та нинішнього «@traktor». Восени, цього ж року  відбувся тур п’ятнадцятьма містами України з тим ж «@traktor» та австралійцями «Asleep In The Park». У 2009 музиканти повідомили про вихід в світ нового міні-альбому під загадковою назвою «P.Z.» у якому група висловлює своє захоплення народному артисту України – п. Павлу Зіброву. Паралельно презентується нова відео-робота на композицію «Свист гір» що увійшла до дебютного диску групи. Особливим стало те, що робота є мультиплікаційною з застосуванням аплікативної техніки, а не звичної нині для багатьох флеш-анімації.

Сьогодні «ПАН ПУПЕЦ» це:

  • Станіслав Боднарук – гітара, вокал,
  • Олег «Фрост» Мороз – бас, бек-вокал,
  • Андрій «Вайпер» Михайлов – ударні.