Політика

Організація «Турбота про літніх в Україні» створює клуб дружби між літніми людьми та молоддю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Організація «Турбота про літніх в Україні», зокрема її Миколаївське та Івано-Франківське відділення, виборола право реалізувати проект створення клубу дружби між людьми похилого віку, які постраждали від тоталітарних режимів, та школярами Миколаєва й Івано-Франківська. Клуб стане не лише місцем для зустрічей, дозвілля та спілкування людей похилого віку та молоді, але й стане основою для роботи з немобільними похилими людьми, яким потрібне спілкування та своєчасна допомога.
У рамках даного проекту працюють волонтери, що створюють базу даних про жертв тоталітарних режимів, які проживають у нашому місті. 25 вересня 2009 року спільно з БФ «Карітас Івано-Франківськ» було проведено круглий стіл за участю представників місцевих органів влади та учасників проекту. Окрім цього, на базі міського територіального центру (вул.Коперніка, 1) створено клуб дружби, про який йшлося вище.
Просимо людей, котрі постраждали від тоталітарних режимів, стати учасниками нашого клубу дружби, де ви зможете спілкуватися зі своїми ровесниками, поділитись життєвим досвідом із молоддю, прийняти участь у тренінгах та екскурсіях музеями та вулицями міста, відвідати місто-партнер Миколаїв.

З повагою, голова відділення
Всеукраїнської організації «Турбота про літніх в Україні»
в м. Івано-Франківську
Зінаїда Зінько