Політика

Омельченко хоче, щоб Ющенко здав аналіз сперми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Глава тимчасової слідчої комісії Верховної Ради із розслідування обставин отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка Володимир Сівкович в інтерв’ю ЗМІ розповів про курйозний випадок під час роботи комісії.
За його словами, екс-мер Києва, народний депутат від НУ-НС Олександр Омельченко кілька разів ставив питання, щоб Віктор Ющенко здав аналіз сперми.
За словами Сівковича, він приносив роз’яснення авторитетних лікарів, які доводили, що це ефективний спосіб виявлення діоксину.
«Але ми одностайно відмовилися прийняти таке рішення, бо важко собі уявляємо, як в реальності ми вийдемо з пропозицією до Генпрокуратури та Президента, щоб він здав такий аналіз згідно з усіма нормами Кримінально-процесуального кодексу (тобто повинні бути свідки)», – зазначив газеті Сівкович.
Він також заявив, що в комісії працюють 11 осіб, представлено всі політичні сили парламенту пропорційно від кожної фракції: один комуніст, один член фракції Блоку Литвина, двоє представників НУ-НС, троє від БЮТ і четверо депутатів від Партії Регіонів.
«Кожен голосує, як вважає за потрібне, але, гадаю, ніхто всередині комісії її роботі не перешкоджає», – додав Сівкович.