Політика

Олександр Мороз: «Потерпіть, поки наші підійдуть…»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Лідер СПУ, як майже всі гості Івано-Франківська, ще раз нагадав, що розгортається криза, влада працює безсистемно і не має плану дій виходу з цієї кризи: «Заходи, які вживаються, стосуються тільки захисту навіть не банківської сфери, а захисту долара. А не гривні і стабільності нашої економіки. Нічого не робиться для того, щоб підтримати власне виробництво та внутрішній ринок», ? сказав Мороз. На його думку, все це свідчить про те, що влада сьогодні працює не об’єднано, не цілеспрямовано і не вживає тих заходів, які необхідно, аби запобігти «тій біді, котра розвивається у контексті світової кризи».

Критикуючи «антикризові» дії української влади, Олександр Мороз запропонував свою програму виходу з кризи, вірніше програму СПУ, яка нібито була оприлюднена ще у кінці жовтня минулого року. Її суть зводиться до того, щоб на державному рівні припинити «вільне ходіння» зарубіжної валюти по Україні та підтримати ті сектори економіки, які наповнюють бюджет, зокрема металургію. За словами Мороза, знайти вихід з тупика, в який нинішні політики втягнули державу і владу, можна тільки через дострокові вибори.

На запитання журналістів, які у нього стосунки з владою та опозицією, лідер СПУ відповів: «У мене стосунки нормальні з усіма політичними силами. ? І уточнив: Я би так сказав ? з нормальними людьми. І в опозиції, і у владі вони є».

Правда, після того зізнався, що до кінця не розуміє, де у нас влада, а де — опозиція: «Я так розумію, що опозиція це сила, яка негативно ставиться до політики, яку здійснює влада, і пропонує кроки, які відрізняються від дій влади… А сьогодні більше спостерігається боротьба за владу», ? роздумує соціаліст.

За словами Олександра Мороза, в Україні назріває суспільний бунт, але його передумови створені самими людьми, коли під час виборів за десятку гривень голосували за ту чи іншу політичну силу. Лідер СПУ не виключає поширення акцій протесту: «Як будуть розвиватися події, зараз сказати не можна. Ми зорієнтували свої партійні комітети, щоби скрізь, де виникає гостра ситуація, де незадоволення людей має об’єктивні підстави, ставати на сторону людей», ? каже він.

Не виключає голова СПУ і дефолту, про який так багато говорять останнім часом: «Я боюся, що така загроза існує в Україні», ? припускає Мороз. Але на запитання, чи може Україна «виплутатися» з біди, відповів: «Трошки потерпіть, поки наші підійдуть. А далі все буде гаразд».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.