Політика

Оголошено конкурс для перекладачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У рамках Європейського тижня місцевої демократії в Україні у 2010 році, в середу 13 жовтня о 15 годині в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться конкурс на кращий письмовий переклад «Перекладацьке мистецтво 2010».

Для участі у конкурсі допускаються молоді люди віком від 16 до 35 років, які повинні:

— добре володіти англійською або німецькою мовами;
— заповнити заявку на участь у конкурсі до 12 жовтня за адресою вул. Грушевського 21, каб. 640;
— надати ксерокопію першої сторінки паспорта.

Учасники мають право користуватися загальними двомовними словниками, спеціальними словниками та тлумачними словниками мови, на яку здійснюється переклад. Конкурсанти повинні будуть здійснити письмовий переклад невеликих за обсягом текстів художнього, медичного, нафтогазового та юридичного спрямування з англійської або німецької мови на українську.

Оголошення та урочисте нагородження переможців відбудеться 21 жовтня в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у рамках святкування «Дня перекладача».

За більш детальнішою інформацією звертатися за тел.: 063 300-89-81.

Організатором заходу виступає Молодіжна Адміністрація Івано-Франківської області, співорганізатори — кафедра теорії та практики перекладу при ІФНТУНГ, головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.