Політика

Облдержадміністрація оптимізовує роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Так само легко звикаємо ми й до зручностей. Тому всі незручності для себе надалі вважаємо якимось злим знаком долі чи втручанням у наше життя вищих сил. Наприклад, оця: двері, які поєднують міськвиконком та облдержадміністрацію вже кілька місяців зачинені. Трохи підключили логіку, попитали чиновників і таки зійшлися на тому, що це не полтергейст, не злий «барабашка», і навіть не іншопланетяни.
Тож, де ж тоді шукати винних? Керуючий справами Івано-Франківського міськвиконкому Андрій Лис каже, що для того, аби працівники міськвиконкому могли переходити на нараду, у першій приймальні є ключ від дверей. А про ситуацію, з дверима, в цілому, каже так: «Звичайно, є певні складності, але нічого. Це питання треба ставити до керівника апарату облдержадміністрації».
Що ми і намагалися зробити. Однак поспілкуватися з керівником апарату Івано-Франківської облдержадміністрації Олегом Коржаком нам не вдалося. Навіть попри те, що редакція два дні намагалася з ним зв’язатися через його приймальню, а ще два — через прес?службу. Така от «відкритість» влади настала.
Зрештою, відповідь нам дала прес?служба ОДА. Як виявилося, все це робиться для оптимізації роботи працівників облдержадміністрації. Щоб люди, які випадково потрапляють у міськвиконком, та й самі працівники міськвиконкому, не заважали працювати працівникам облдержадміністрації. Бачите, а ми й не знали, що у міському виконавчому комітеті працівники тільки тим і займаються, що заважають працювати працівникам обласної державної адміністрації.
Звичайно, те, що двері між міською та обласною владою «закрилися» — подія знакова і символічна. І означає вона, що стосунки між Містом та Областю йдуть на загострення.
Ще ми довідалися, що вже з наступного тижня в облдержадміністрації працюватиме контрольно-пропускна система, яка буде вести облік всіх, хто заходить і виходить з приміщення.
Все це не повинно становити ніяких незручностей ані для журналістів, ані для відвідувачів, а робиться виключно з любов’ю до підлеглих. Адже працівники облдержадміністрації — держслужбовці, які знаходяться на утриманні платників податків, нема чого їм відлучатися з роботи без причини.
От вам маєте і «барабашку»… Все так банально, що аж нецікаво. Бідні наші держслужбовці, і зарплати малі, і робота нецікава, та ще й відтепер на базар «не скочеш» в робочий час. А не звільняється чомусь ніхто з того «пекла»…

Тетяна Соболик