Політика

ОСББ прийдуть на заміну ЖЕО

Google+PinterestLinkedInTumblr

Учора, 28 липня, відбулася зустріч заступника міського голови Івано-Франківська Миколи Саєвича з головами будинкових комітетів та ОСББ. Обговорювали підготовку до осінньо-зимового періоду, передає Правда.if.ua.

Як зазначив Микола Саєвич, у мінЖКГ велика увага приділяється створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. На реформування комунальної галузі України виділено понад 1 млрд. грн., адже до 2013 року планується повний перехід від ЖЕО до ОСББ.

На зустрічі також був присутній начальник житлово-комунальної інспекції Івано-Франківської області Микола Матіїв. Він ознайомив присутніх у залі голів будинкових комітетів та ОСББ із тим, якими нормативними актами визначається їх відповідальність та обов’язки. До прикладу, доказом готовності будинку до осінньо-зимового періоду має буди спеціальний технічний паспорт, де вказуються результати випробувань мереж і т.д.

Наразі проблема голів ОСББ полягає в тому, що досі з ними ніхто не проводив роз’яснювальної роботи. Планується організувати навчальний семінар із залученням викладачів із Донецька. Саме в цьому місті проводяться спеціальні навчання для голів ОСББ, адже їх в Донецьку біля 3000.

За словами заступника міського голови Миколи Саєвича, влада міста більше уваги приділятиме об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, сприятиме у їх створенні, буде проводити з ними зустрічі та допомагати у вирішенні проблем.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.