Політика

Новий керівник міліції Прикарпаття — Василь Варцаба

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомляє агенція ZAXID.net, головним міліціонером Івано-Франківської області призначено Василя Варцабу, екс-керівника Головного управління МВС України у Закарпатській області, звільненого з цієї посади 24 грудня 2004 року. 50-річний генерал-майор Варцаба очолював УМВС у Закарпатській області із жовтня 2003 року. Василь Варцаба замінив на цій посаді Василя Кузнєцова, який працював начальником УМВС України в області з березня 2005 року по січень 2007 року та з січня 2008 року дотепер.

Представлення нового керівника особовому складу міліції області заплановано на вівторок, 23 березня.

МВС України оголосило Василя Варцабу в міжнародний розшук у червні 2005 року за низку службових злочинів. Розшук оголошено відповідно до рішення, прийнятого Ужгородським районним судом за постановою Генеральної прокуратури. Водночас ім’я Варцаби стало відоме громадськості після виборів мера м.Мукачеве у квітні 2004 року.

Кілька років Варцаба переховувався у Росії. За інформацією Українських новин, у листопаді 2005 року Міністерство внутрішніх справ Росії звернулося до Інтерполу скасувати міжнародний розшук Василя Варцаби, називаючи його жертвою політичних репресій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.