Політика

Неділя самогубців: чотири повішання за один день

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомила ЗІК із посиланням на правоохоронні органи, чотирьох чоловіків було знайдено повішаними упродовж неділі, 3 січня на Львівщині.

У неділю, 3 січня о 7:45 у Дрогобицький райвідділ міліції по телефону надійшло повідомлення пор те, що вночі проти 3 січня у селі Сторона Дрогобицького району у власному будинку громадянин Д., 1974 року народження, покінчив життя самогубством шляхом повішання.

О 15:55 у Самбірський райвідділ міліції по телефону «102» надійшло повідомлення від фельдшера Славської міської лікарні про те, що 3 січня близько 15.00 у смт Славсько на вул. І. Франка на горищі будинку виявлено труп громадянина Л., 1960 року народження, непрацюючого, який 1 січня покінчив життя самогубством шляхом повішання. Труп без слідів насильницької смерті відправлено в морг Сколівської ЦРЛ.

О 23:05 у Стрийський міський відділ міліції надійшло повідомлення від диспетчера лікарні швидкої допомоги про те, що вдень 3 січня у власному будинку громадянин Є., 1975 року народження, який проживав у місті Стрий на вул. С.Стрільців, покінчив життя самогубством шляхом повішання.

Того ж дня, 3 січня, о 21:20 на вул. М.Вовчка громадянин С., 1976 року народження, який проживав у Львові на вул. Канівській (на М.Вовчка проживав тимчасово), покінчив життя самогубством шляхом повішання.