Політика

“Не буду співучасником геноциду власного народу”, – Янукович-молодший вийшов з ПР

Google+PinterestLinkedInTumblr

Народний депутат України Віктор Янукович заявив про вихід зі складу партії і фракції Партії регіонів. Про це він написав у своїх сторінці в соцмережі.

Є такий гарний вираз – ніколи не брешуть більше, ніж під час війни і перед виборами. Ви всі свідки, дорогі друзі, скільки брехні і фальші обрушилося на наші вуха і голови з усіх боків. Скільки згубних кроків і заяв зроблено! Я від цієї брехні втомився. І прийняв єдино вірне рішення – залишити партію і фракцію Партії регіонів“, – написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook у понеділок, 12 травня, ввечері.

По-перше, відбулося переродження партії (або виродження, якщо буде завгодно), – пояснив Янукович-молодший. – Партія регіонів, колись рідна партія, якій я віддав більше десяти років, переживши багато злетів і падінь, деградувала та стала слухняним інструментом в руках катів свого народу. По-друге. Якщо багато моїх однопартійців пішли на компроміс з совістю заради збереження мандатів і якихось благ, то моя совість і моя честь не дозволяють мені затримуватися в лавах такої партії. Я не хочу і не буду співучасником геноциду власного народу та інших злочинних дій, які мовчазно підтримує залишок партії!”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.