Політика

«Народна самооборона» стала партією

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пропозицію перейменувати партію подав виконуючий обов’язки голови партії Олег Новіков. На з’їзді також були прийняті нові статут та програма партії. «У програмі партії велика увага приділяється демократії у всіх її проявах», — наголосила Ольга Білінська. До політради партії увійшло троє людей з Прикарпаття — власне голова обласної організації політичної партії «Народна самооборона» Ольга Білінська, а також Роман Матіїв та Олег Любінець.

Представники політради партії на прес-конференції сказали, що члени «Народної самооборони» виконали всі свої зобов’язання перед блоком «Наша Україна — Народна самооборона» і далі партія йтиме своїм шляхом, залишаючись при цьому членом блоку. Проте на наступні вибори «Народна самооборона» піде самостійно без «Нашої України».

На прес-конференції Ольга Білінська спростувала чутки, які розповсюдила одна із місцевих газет після того, як Ольга Білінська заявила, що ОО «Народна самооборона» підтримує міського голову Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса. Газета написала про те, що обласну організацію «Народної самооборони», нібито фінансує Віктор Анушкевичус, а також про те, що О. Білінська є двоюрідною сестрою дружини Анушкевичуса. «Це свідчить тільки про одне: моє висловлювання когось зачепило за живе і, напевно, на злодієві шапка горить. А я не є прихильником бульварної преси, щоб на таке реагувати», — сказала Ольга Білінська.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.